Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Zbliża się WSOP Drukuj Email
15.05.2008.
 Wielkimi krokami nadchodzi World Series of Poker ®. Największy i najbardziej prestiżowy pokerowy turniej, a właściwie serię turniejów, w których gra się nie tylko w Texas Hold’em, ale również w innych odmianach pokera. W ubiegłym roku w WSOP ® wzięło udział ponad 54 tysiące graczy, rywalizujących o 55 prestiżowych złotych bransolet. Zwycięzcą najważniejszego turnieju – no limit Hold’em z wpisowym 10 tys. dolarów – został Jerry Lang, który zgarnął 8,5 miliona dolarów. 39-letni Lang, mieszkaniec Kalifornii, pochodzi z Laosu, pracuje jako psycholog, jest żonaty i ma szóstkę dzieci.

 

W tym roku na WSOP ® również będzie składać się 55 turniejów. Pierwszy z nich rozpocznie się 30 maja, ostatni - właśnie no limit Hold’em z wpisowym 10 tys. dolarów, zakończy się... 16 lipca.

 

W kilku turniejach wystartuje Agnieszka Rylik. O szczegółach będziemy informować Państwa na bieżąco.


® "World Series of Poker" and "WSOP" are registered trade marks of Harrah's License Company LLC.  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron