Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Wielki poker w Warszawie
Wielki poker w Warszawie Drukuj Email
22.05.2008.
 20 maja w warszawskim klubie Platinium odbył się wieczór pokerowy z udziałem gwiazd, współorganizowany przez Supergame.pl.

Na imprezie można było spotkać takie pokerowe sławy jak Ian Frazer czy Marcel Luske. Z polskich celebrities nie mogło oczywiście zabraknąć naszej czołowej pokerzystki Agnieszki Rylik. W Platinium pojawili się także znani bokserzy zawodowi tacy jak Albert "Dragon" Sosnowski oraz Grzegorz "Super G" Proksa. Wkrótce szersza relacja z tego interesującego poker party oraz wywiady z zaproszonymi gośćmi.

Na zdjęciu Ian Frazer i Marcel Luske.
foto. Supergame.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron