Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow "Nalot" komisji UEFA, dziś sprawdzian kadry
"Nalot" komisji UEFA, dziś sprawdzian kadry Drukuj Email
23.05.2008.
Dziesięciu piłkarzy Leo Beenhakkera zbadała komisja antydopingowa UEFA. Wizyta była niezapowiedziana.

Po porannych zajęciach do hotelu Der Öschberghof przyjechała delegacja komisji antydopingowej UEFA. Do kontroli wylosowano dziesięciu zawodników. Chociaż wizyta była niezapowiedziana, to jednak wiadomo było, że kiedyś nastąpi.

Menedżer reprezentacji Jan de Zeeuw musi każdego dnia w specjalnych raportach informować UEFA, co robią piłkarze i gdzie będą przebywać nazajutrz. Komisja ogłasza wyniki badań tylko wtedy, jeśli w organizmie któregoś z zawodników wykryta zostanie niedozwolona substancja. Dzisiaj o 19. reprezentacja na stadionie w Donaueschingen zmierzy się z grającym w drugiej lidze szwajcarskiej FC Schaffhausen. – Dla mnie będzie to zwyczajny trening, nie przywiązuję żadnej wagi do wyniku. Nie rezygnuję nawet z porannych zajęć, żeby nie burzyć ustalonego harmonogramu – mówi Beenhakker.

Polacy podczas zgrupowania rozegrają jeszcze dwa inne mecze – w poniedziałek z Macedonią, a we wtorek – z Albanią.

Dzisiaj do drużyny dołączą ostatni brakujący piłkarze: Euzebiusz Smolarek, Mariusz Lewandowski, Artur Boruc i Tomasz Kuszczak.

sport.onet.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron