Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Motosport arrow Żużlowcy zaczynają walkę o ćwierć miliona
Żużlowcy zaczynają walkę o ćwierć miliona Drukuj Email
24.05.2008.
W sobotę wieczorem podczas Grand Prix Szwecji Tomasz Gollob będzie walczył nie tylko o kolejne punkty do klasyfikacji indywidualnych mistrzostw świata. Rezegrany na jednodniowym torze turniej w Goeteborgu będzie jednocześnie pierwszą eliminacją do Super Prix - czytamy w "Fakcie".

Super Prix to wyścig, w którym wystąpią zwycięzcy zawodów na sztucznych torach, czyli GP Szwecji, Danii, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Zwycięzca tego zaplanowanego na koniec sezonu wyścigu otrzyma 120 tysięcy dolarów, czyli około 250 tysięcy złotych - pisze "Fakt".

sport.wp.pl (Fakt)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron