Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Radost znokautował Dragona!
Radost znokautował Dragona! Drukuj Email
26.05.2008.
 Druga runda turnieju Znokautuj Mistrza rozstrzygnięta. Sprawdź kto tym razem wyeliminował Dragona z gry i jak wyglądał finałowy stolik. 400$ zostało podzielone na 6 pierwszych pokerzystów, zaś dodatkowy bonus 50$ był nagrodą za znokautowanie Mistrza. 25 maja o godzinie 21:00 rozpoczęła się druga runda turnieju Znokautuj Mistrza. Wzięło w niej udział 31 graczy, frekwencja była zatem podobna co w rundzie pierwszej. Nie zabrakło "medalistów" z pierwszej rundy, czyli: skrzypa , lukasza_sulko i radosta. Lukasz_sulko odpadł we wczesnej fazie turnieju, jednak pierwsze i trzecie miejsce pierwszej rundy spisało się bardzo dobrze i udowodniło, że wcześniejsze dobre występy to nie przypadek. Skrzypu zajął 6, a Radost 4 miejsce. Należy podkreślić, że Radost również był osobą, która wyeliminowała na finałowym stoliku Alberta Dragona Sosnowskiego.

Zwyciężył JerryLegolas, który pokonał w bezpośrednim starciu Corvus1'a. Zainkasowali oni odpowiednio 148$ i 88$. Niedługo w dziale TURNIEJE wywiady z zawodnikami.

SuperGame.pl gratuluje wszystkim zawodnikom dobrego występu.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron