Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Chcesz zagrać o MILION Dolarów?
Chcesz zagrać o MILION Dolarów? Drukuj Email
27.05.2008.
 Szansy gry o milion dolarów nie ma nawet w najbardziej popularnych teleturniejach telewizyjnych. Czy zatem faktycznie dla każdego czytelnika Sportmaniaka otwiera się szansa na powalczenie o taką kasę?!Tak! Dzięki rejestracji w SuperGame.pl (zarejestruj się teraz) możesz wejść do gry i powalczyć o milion dolarów!

PartyPoker organizuje w sobotę turniej z gwarantowaną pulą wygranych w wysokości miliona dolarów. Turniej rozpocznie się o godz. 18.45 czasu polskiego. Jest wiele sposobów by wziąć udział w tym turnieju, nawet za 1$. Wśród rozmaitych opcji jest też zakwalifikowanie się za 250 PartyPoints (do 29 maja), co ułatwi udział w turnieju graczom „cashowym”.
Turniej z pulą miliona dolarów kończy „Majowe Szaleństwo”. Przez cały miesiąc PartyPoker.com organizowało turnieje, w których pula przeznaczona na wygrane wyniosła łączna aż 12 milionów dolarów!


Szczegóły o tym jak zagrać o milion dolarów: WYGRAJ MILION $
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron