Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Agnieszka Rylik już w Las Vegas
Agnieszka Rylik już w Las Vegas Drukuj Email
30.05.2008.
 Agnieszka Rylik dotarła już do Las Vegas, gdzie właśnie rozpoczyna się World Series of Poker. Najlepsza polska pokerzystka zatrzymała się w słynącym ze słynnego poker roomu kasynie WYNN.

Podczas spotkania z Mikem Sextonem Agnieszka zdecydowała się zarejestrować od razu w dwóch turniejach No Limit Texas Hold’em: inauguracyjnym, który startuje 31 maja w samo południe, oraz w trzydniowym turnieju z wpisowym 2 000$, który zaczyna się 4 czerwca, również w południe.

O szczegółach będziemy informować Was na bieżąco.

Ty też możesz zagrać w Las Vegas - SPRAWDŹ

 

 

 

 

® "World Series of Poker" and "WSOP" are registered trade marks of Harrah's License Company LLC.  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron