Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Detroit o krok od 11. triumfu!
Detroit o krok od 11. triumfu! Drukuj Email
01.06.2008.
 Hokeistom Detroit Red Wings brakuje już tylko jednego zwycięstwa, by po raz 11. sięgnąć po Puchar Stanleya. W sobotę w czwartym meczu finałowym "Czerwone Skrzydła" pokonały na wyjeździe Pittsburgh Penguins 2:1 (1:1, 0:0, 1:0).

Wynik spotkania ustalił już na początku trzeciej tercji Jiri Hudler. Dla "Pingwinów" była to pierwsza porażka przed własną publicznością w tegorocznym play off.

Finał Pucharu Stanleya (4. mecz):

Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Bramki: Marian Hossa (3-pp) - Nicklas Lindstroem (8), Jiri Hudler (43).
Kary: 10 min. - 16 min.
Widzów: 17 132.

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron