Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Agnieszka Rylik w Las Vegas!
Agnieszka Rylik w Las Vegas! Drukuj Email
02.06.2008.

 Nie udało sie niestety Agnieszce zakwalifikować do drugiego dnia No Limit Holdem 1500usd buy in. Na dobrą sprawę, gdy do stołów zasiadło 3500 osób i każdy odpadający był uzupełniany nowym graczem, przy szybko rosnących blindach nie sposób stworzyć gry bez mocnej karty. 

Agnieszce nie doszła żadna soldina ręka i jedynie brawurowym wejściom all in zawdzięcza ze odpadła w drugiej połowie stawki, jak wszyscy jednak dobrze wiemy blefowanie, które choćby od czasu do czasu nie znajdzie 'poparcia' w karcie nie trwa wiecznie...

Kolejny start to prestiżowy, 3 dniowy no limit holdem, buy in 2000usd, który rozpoczyna się w południe 4 czerwca.

 


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron