Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow WSOP: Grant Hinkle najlepszy w drugim turnieju
WSOP: Grant Hinkle najlepszy w drugim turnieju Drukuj Email
05.06.2008.
 Sensacyjnie zakończył się drugi turniej World Series of Poker - No Limit Hold’em z wpisowym 1500 dolarów. Zwycięzcą został nieznany wcześniej Grant Hinkle z Kansas City (USA), który chyba sam nie spodziewał się sukcesu, bo aż czterokrotnie musiał zmieniać rezerwację na powrotny samolot do domu.

 

Hinkle pokonał blisko 4000 graczy i zgarnął nagrodę w wysokości 831 tys. USD. Drugi był James Akenhead, który wygrał 520 tys. USD. Trzeci był słynny Chris Ferguson (388 tys. USD).

 

W ostatnim rozdaniu Hinkle miał Td-4d i podbił do 350K. Akenhead przebił do 1200K z Ac-Kh. Hinkle zagrał all-in i Akenhead szybko sprawdził. Na stole pojawiły się... Th-4h-Ts. Akenhead wprost nie mógł uwierzyć w to co zobaczył! A na tym nie koniec. Czwarta karta wspólna i... Tc! Hinkle ma karetę dziesiątek!!! River (5s) nie miał już znaczenia. 

 

W turnieju uczestniczyła też Agnieszka Rylik, która już 4 czerwca rozpoczyna kolejny start w WSOP!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron