Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Roger Guerreiro i długo, długo nic
Roger Guerreiro i długo, długo nic Drukuj Email
09.06.2008.
 Polacy przegrali w inauguracyjnym spotkaniu piłkarskich mistrzostw Europy z reprezentacją Niemiec 0:2, a najlepszym reprezentantem naszego kraju w tym spotkaniu był Roger Guerreiro – takie są wyniki sondy przeprowadzonej na naszej stronie (stan na godzinę 7.40).

Na pytanie: „Kto był najlepszym reprezentantem Polski w meczu z Niemcami”, aż 59 procent kibiców odpowiedziało, że był to Roger Guerreiro. 15 procent głosów zdobył Artur Boruc, który w niedzielnym spotkaniu w Klagenfurcie popisał się kilkoma udanymi interwencjami.

Zachęcamy do dalszego głosowania - ankietę znajdziecie na prawej nawigacji tej strony.

sport.onet.pl 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron