Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Kolejni wygrani tegorocznego WSOP
Kolejni wygrani tegorocznego WSOP Drukuj Email
10.06.2008.
 Prezentujemy zwycięzców kolejnych turniejów 39. World Series of Poker. $ 1000 No Limit Hold'em z możliwością dokupywania żetonów (rebuys) zakończył triumfem Michaela Branducci. Pokonał on 765 rywali i zainkasował 636 tys. USD z puli, który wyniosła prawie trzy miliony dolarów. Najwięcej (23 razy) z możliwości dokupienia żetonów skorzystał Suk Song... a i tak nie dotarł do miejsc płatnych. Zwycięzca dokupił żetony raz, a dwa razy skorzystała opcji add-on.

833 graczy wzięło udział w turnieju Omaha Hi-Lo z wpisowym 1500 dolarów. Najlepszy był Thang Luu, Amerykanin pochodzący z Wietnamu, który w podobnym turnieju przed rokiem zajął 2. miejsce. Luu wygrał 243 tys. USD.

Kolejnym zakończonym turniejem był $ 2000 No Limit Hold'em. Wygrał Matt Keikoan i stal sie bogatszy o 550 tys. dolarów.

 

Mistrzem świata w grze mieszanej ($ 10000 Mixed Event) został Anthony Rivera, który był bezkonkurencyjny w turnieju, w którym naprzemiennie grano w No Limit Hold'em, Pot,
Limit Omaha, Triple Draw Lowball, Limit Hold'em, Omaha Hi-Lo, Razz, Seven Card Stud i Seven Card Stud Eight-or-Better.

® "World Series of Poker" and "WSOP" are registered trade marks of Harrah's License Company LLC.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron