Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Plus sponsorem IV Biegu Katorżnika
Plus sponsorem IV Biegu Katorżnika Drukuj Email
10.06.2008.
Polkomtel S.A., operator sieci komórkowej Plus, został Srebrnym Sponsorem
IV Biegu Katorżnika, który odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia 2008r. w Kokotku k. Lublińca w woj. śląskim. Jest to już drugi rok współpracy Plusa z organizatorami tego niepowtarzalnego przedsięwzięcia.

Bieg Katorżnika to unikalna w skali naszego kraju i jedna z zaledwie czterech tego typu imprez w Europie. Uczestnicy zawodów mają za zadanie przebiec ok. 7km trasę prowadzącą przez stawy, bagna, trzęsawiska i rowy melioracyjne. Amatorów takiej zabawy nie brakuje. W zeszłym roku wzięło w niej udział niemal 600 osób.

    W tym roku ta liczba już została przekroczona! To wprost niewiarygodne, gdyż termin zapisów kończy się dopiero 31 lipca! – cieszy się Michał Walczewski, organizator biegu.

Organizatorzy są również bardzo zadowoleni z podjęcia współpracy z Plusem.

    Bardzo nam miło, że Plus zdecydował się ponownie z nami współpracować. Pozwala nam to spokojnie przygotowywać imprezę i po raz kolejny stworzyć niepowtarzalne wydarzenie, jakim niewątpliwie będzie IV Bieg Katorżnika.

Co jednak skłania Plusa do udziału w tak nietypowej imprezie?

    Bieg Katorżnika to impreza o niepowtarzalnym klimacie. Wywołuje w ludziach mnóstwo pozytywnych emocji i pozwala spędzić wolny czas uczestnicząc w zdrowej, sportowej rywalizacji. Takich imprez brakuje w naszym kraju, dlatego też jesteśmy dumni, iż Plus, jako marka od lat wspierająca polski sport, może już drugi rok z rzędu pomóc w organizacji Biegu Katorżnika – mówi Paweł Karcz, Kierownik Działu ds. Klientów Kluczowych firmy Polkomtel S.A.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie. Trzeba się spieszyć, bo limit startujących został wyznaczony na 1000 osób. Zapisy trwają na oficjalnej stronie biegu www.biegkatorznika.pl, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje o imprezie, jak również zdjęcia i relacje z zeszłorocznej edycji.

    To naprawdę fantastyczna przygoda i okazja do sprawdzenia się w nietypowych warunkach. Warto choć raz w swoim życiu przeżyć coś podobnego – zgodnie przekonują przedstawiciele sponsora i organizatorów

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron