Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Agnieszka Rylik w kolejnym turnieju
Agnieszka Rylik w kolejnym turnieju Drukuj Email
19.06.2008.
 W wywiadzie, który Agnieszka udzieliła (już niedługo na łamach SuperGame!) można przeczytać m.in. o jej kolejnym starcie przy pokerowym stoliku. Będzie on miał miejsce w Londynie w dniach 4-7 października, a ciekawostką jest fakt, iż wystąpią w nim same przedstawicielki płci pięknej. Women's World Open II, bo o nim mowa to zawody z pulą nagród 108 tyś $, z których najlepsza zawodniczka otrzyma 50 tyś. Wpisowe wynosić będzie 3 tyś $, a obok Agnieszki wystąpią m.in. Jeniffer Tilly, oraz Annette Obrestad. Na cztery miesiące przed turniejem przybliżamy sylwetki obu zawodniczek, które wydają się najmocniejszymi pokerzystkami w stawce.
 
Jeniffer Tilly to aktorka mająca na swym koncie ponad sto ról filmowych. Do świata zawodowego pokera wdarła się z siłą bomby wodorowej, kiedy to jako nowicjuszka wygrała kobiecy turniej na World Series of Poker w 2005 roku, a niedługo potem zwyciężając w World Poker Tour Ladies Night. Agnieszka miała okazję poznać Amerykankę w ub. roku podczas realizacji reportażu o zawodowym pokerze dla programu "Dzień Dobry TVN".

Annette Oberstad to dziewiętnastolatka z Norwegii, która przy pokerowym stoliku zarobiła już ponad 2 miliony dolarów. Na swoim koncie ma m.in. wygraną w Wolrd Series of Poker Europe. Przygodę z pokerem zaczęła w wieku 15 lat grając w turniejach on-line. Jej największym sukcesem było pokonanie 180 zawodników w bezpośredniej rozgrywce. Kiedy Annette ukończyła 18 lat rozpoczęła regularnie startować w gronie profesjonalistów, często udowadniając że mimo młodego wieku należy już do gwiazd światowego pokera.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron