Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Lewandowski w Celticu?
Lewandowski w Celticu? Drukuj Email
23.06.2008.
 Celtic Glasgow jest zainteresowany pozyskaniem Mariusza Lewandowskiego- taką informację rozgłaszają brytyjskie media. Szkocki klub już podobno rozpoczął rozmowy z Szachtarem Donieck, obecnym zespołem Polaka, w sprawie jego transferu. Lewandowski jest wyceniany na pięć milionów funtów.

W zespole z Glasgow występuje także nasz reprezentacyjny bramkarz, Artur Boruc. Jeszcze całkiem niedawno, barw Celticu bronił także Maciej Żurawski. Jednak Celtic nie jest jedynym klubem, który stara się o Lewandowskiego. Zainteresowanie polskim defensywnym pomocnikiem wyrażają także zespoły z Premiership.

 

Mateusz Derlecki 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron