Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Boruc lepszy od światowych gwiazd
Boruc lepszy od światowych gwiazd Drukuj Email
25.06.2008.
 Artur Boruc zajmuje drugie miejsce w głosowaniu na najlepszego bramkarza Euro 2008, na stronie FIFA. Prowadzi Igor Akinfiejew.

W przeprowadzonym przez FIFA internetowym głosowaniu na najlepszego bramkarza mistrzostw Europy, golkiper biało-czerwonych znajduje się niespodziewanie na drugim miejscu, tuż za Rosjaninem Igorem Akinfiejewem.

Na kolejnych miejscach plasują się gwiazdy - Holender Edwin van der Sar i Włoch Gianluigi Buffon.
Polak zebrał aż 22 procent oddanych głosów.

sport.onet.pl (Przegląd Sportowy)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron