Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Ty też możesz wygrywać!
Ty też możesz wygrywać! Drukuj Email
26.06.2008.
 Ty też możesz wygrywać!
Jeśli chcesz wygrywać w pokera, musisz poświęcić trochę swojego czasu i wysiłku. Prawda jest taka, że wielu początkujących nie ma ochoty podszkolić się zanim zaczną grać na pieniądze. Po prostu liczą na szczęście – na dobre karty. By dobrze grać w pokera, trzeba trochę popracować. Trzeba czytać książki, oglądać poker w telewizji, ćwiczyć grę w internecie i analizować rozdania. Nie można tak po prostu usiąść do stolika, powiedzieć dealerowi: „Rozdaj mi karty!” i liczyć na łut szczęścia. Owszem, czasem da się w ten sposób wyciągnąć parę dolarów, jednak kluczem do ciągłego wygrywania jest praktyka i odpowiednie przygotowanie. W pokerze, jest tak jak w innych dziedzinach życia – ci którzy przygotowują się do osiągnięcia sukcesu, radzą sobie o wiele lepiej o nieprzygotowanych.
Możesz zacząć od darmowych rozgrywek internetowych. Dostępność pokera w internecie, a także programów komputerowych, książek i innych materiałów edukacyjnych sprawia, że w dzisiejszych czasach bez większego trudu można nauczyć się grać. Jedną z najważniejszych rzeczy jest oglądanie w TV jak czołowi pokerzyści rozgrywają swoje partie.
Mistrz golfa Gary Player powiedział kiedyś: „Wiesz co, im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia”. Jakie to prawdziwe! Jak we wszystkim – im więcej pracujesz nad rozwijaniem swoich umiejętności, tym lepsze osiągasz efekty. W pokerze odnosi się to do tego, że im lepszy jesteś, tym więcej pieniędzy wygrywasz. A to chyba wystarczający powód, by być dobrym graczem. Więcej
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron