Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Podpadł Beenhakkerowi i nie zagra w eliminacjach do MŚ
Podpadł Beenhakkerowi i nie zagra w eliminacjach do MŚ Drukuj Email
08.07.2008.
 Tomasz Kuszczak na mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii tak podpadł trenerowi Leo Beenhakkerowi, że nie będzie powoływany ma mecze eliminacji mistrzostw świata 2010 – informuje „Przegląd Sportowy”.

Holender miał dość wiecznych pretensji bramkarza MU, który nie mógł się pogodzić z faktem, że bramkarzem numer jeden jest Artur Boruc.

Kuszczak nigdy publicznie nie skrytykował selekcjonera, jednak zdarzyło mu się powiedzieć kilka cierpkich słów o jego asystentach. Bramkarz „Czerwonych Diabłów” w czasie Euro oskarżył między innymi Fransa Hoeka o to, że nie dostał tyle wolnych dni, ile mu się należało.
W eliminacjach do mundialu w RPA Kuszczaka zastąpi, któryś z bramkarzy ligowych.

sport.onet.pl (Przegląd Sportowy)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron