Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Motosport arrow Polacy będą bronić "złota"
Polacy będą bronić "złota" Drukuj Email
19.07.2008.
 Nasza ekipa, której trenerem jest Marek Cieślak, wystąpi w składzie: Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Wiesław Jaguś, Rune Holta, Grzegorz Walasek. Rezerwowym będzie Krzysztof Kasprzak.

Polacy do finału z udziałem: Danii, Australii i Szwecji, awansowali w barażu.

Na kilka godzin przed startem niepewny jest występ naszego asa Tomasza Golloba, który jest chory i bierze antybiotyki. Sam zawodnik nie wyklucza, że może go zabraknąc na starcie.

sport.onet.pl  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron