Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Klub Boruca chce pomocnika Barcelony
Klub Boruca chce pomocnika Barcelony Drukuj Email
28.07.2008.
 Celtic Glasgow, klub w którym występuje reprezentant Polski Artur Boruc, chce pozyskać piłkarza Barcelony Marca Crosasa.

20-letni pomocnik ubiegły sezon spędził "na wypożyczeniu" w ekipie z Lyonu, teraz powrócił do Barcelony i został włączony do składu.

Młody gracz "Dumy Katalonii" podczas jednego ze sparingów tak zachwycił menedżera Celtiku Gordona Strachana, że ten chce go sprowadzić do Szkocji.
Oprócz Celtiku o Crosasa walczy także Sevilla FC.

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron