Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Rywal Adamka ma być lekarstwem na kryzys w wadze ciężkiej
Rywal Adamka ma być lekarstwem na kryzys w wadze ciężkiej Drukuj Email
29.07.2008.
 Niedawny rywal Tomasza Adamka w walce eliminacyjnej do walki o mistrzowski pas IBF w kategorii junior ciężkiej w boksie - Jamajczyk O'Neil Bell postanowił przejść do wagi ciężkiej - pisze serwis polskiboks.pl.

Były niekwestionowany mistrz świata w kategorii junior ciężkiej postanowił zmienić wagę, gdyż uważa, że jest lekarstwem na kryzys jaki przeżywa królewska kategoria. Prawdziwym powodem jest jednak problem z utrzymaniem limitu cruiser.

sport.onet.pl (polskiboks.pl)

 
następny artykuł »

Ranking stron