Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Kubica kierowcą rajdowym?
Kubica kierowcą rajdowym? Drukuj Email
08.08.2008.
 Robert Kubica będzie w przyszłości jeździł w World Rally Championship - powiedział szef rajdowego teamu Forda Malcolm Wilson. Wilson widzi Polaka oraz Raikkonena, a także Lewisa Hamiltona jako przyszłych kierowców rajdowych.

- Cała trójka zawsze wykazywała wielki pociąg do rajdów. Pewnie gdyby wynagrodzenie było u nas wyższe, to wybraliby WRC a nie Formułę 1. Jestem jednak przekonany, że za parę lat będą się ścigać w zawodach rajdowych - powiedział szef zespołu Ford.

sport.onet.pl (Rzeczpospolita)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron