Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Urodziny PartyPoker - rozstrzygnięcie
Urodziny PartyPoker - rozstrzygnięcie Drukuj Email
11.08.2008.
 "35 dolarów kosztował mnie udział w PartyPoker Birthday Million Party… nie żałuję, choć nie doszedłem do miejsc płatnych. Nie mam do siebie pretensji, naprawdę źle zagrałem tylko jedno rozdanie, nic nie wygrałem… bywa." - relacjonuje gracz SuperGame.pl: Ryszard_KO.

2078 graczy wzięło udział w tegorocznym PartyPoker Birthday Million Party, turnieju organizowanym z okazji siódmych urodzin PartyPoker. Gwarantowana pula miliona dolarów rozrosła się do prawie 1 250 000 $. Żeby dojść do miejsc płatnych trzeba było zakończyć grę na co najmniej 300. miejscu – i zgarnąć prawie 1 250 $. Wypłata za pierwsze miejsce to 233 tysiące dolarów... było o co pograć.

Dealerzy nie byli dla mnie łaskawi. Trzy-cztery grywalne ręce w ciągu godziny... Raz miałem KK na pozycji UTG i po moim podbiciu nikt nie chciał sprawdzać. Raz zostałem złapany na bluffie. Druga para króli za to mnie zgubiła. Podbiłem przed flopem, sprawdził mnie rywal z Ah, 8 h. Po niskim,wydawało się bezpiecznym flopie w tęczowych kolorach zagrałem o 2/3 puli. Mój przeciwnik – all-in. Sprawdziłem. Na riverze trafił strita, a ja zostałem z żetonami wartymi 9 dużych ciemnych. Nie miałem do siebie pretensji, nie miałem do niego pretensji – grał na 11 outów – otwarty dobór do strita i overkarta. Bywa...
 
Od tej pory grałem już tylko na przetrwanie, Udało mi się potroić z parą waletów na ręce, zyskałem jeszcze trochę żetonów agresywnie grając AKo. Jednak przy rosnących ciemnych i ante musiałem prędzej czy później zagrać za wszystko. Wybór padł na parę szóstek. Nie było źle, bo sprawdzili nie przeciwnicy z 9d, 2d oraz z 3h, 3s. Niestety, trójka wśród kart wspólnych wyeliminowała mnie z gry.
 
Zwycięzca Birthday Million Party zgarnął 233 tysiące dolarów. Niestety, nie byłem nim ja...

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron