Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Agnieszka Rylik w Sports Stars Challenge
Agnieszka Rylik w Sports Stars Challenge Drukuj Email
21.08.2008.
Dziś wieczorem o 22:15 kanał SportKlub+ zaprezentuje trzeci odcinek relacji z turnieju Sports Stars Challenge III, w którym gwiazdy sportu oraz dziennikarze grali w pokera w odmianie Texas Hold'em. Rywalizację podzielono na dyscypliny "macierzyste", a więc o awans do stolika finałowego w poszczególnych rundach rywalizowali snookerzyści, rugbiści, piłkarze, krykieciści, specjaliści darta oraz dziennikarze telewizyjni związani ze sportem - a wśród ich Agnieszka. 5 października Agnieszkę czeka prestiżowy turniej Women's World Open - otwarte mistrzostwa Pań, w którym być może kolejny raz zmierzy się z Karą Scott.

boxing.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron