Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.

Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.

Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).

Strona główna arrow Formuła 1 arrow Prasa: Kubica znów na podium!
Prasa: Kubica znów na podium! Drukuj Email
25.08.2008.
 Robert Kubica w końcu powrócił na podium w Formule 1. Polaka nie było na nim od wygranego wyścigu Grand Prix Kanady. Nasz mistrz jazdy ulicznej zajął w premierowym Grand Prix Europy na torze w Walencji trzecie miejsce. A oto, co o występie Kubicy pisze polska prasa:

Przegląd Sportowy: Polak wygrał walkę o podium
W pierwszym w historii wyścigu Formuły 1 rozegranym na ulicach Walencji nie było wyprzedzania. Kierowcy ścigali się na czasy okrążeń. Robert Kubica po raz pierwszy od zwycięstwa w Grand Prix Kanady stanął na podium. W pojedynku o trzecie miejsce pokonał kierowcę McLarena Heikki Kovalainena
Sport: Kubica wrócił na podium
Robert Kubica znów stanął na podium - po raz piąty w tym sezonie, pierwszy od Montrealu. Polski kierowca BMW Sauber, uznany ekspert ulicznych tras, zajął trzecie miejsce w Grand Prix Europy na nowym torze w Walencji.

Gazeta Wyborcza: Kubica znów na podium!
Świetna jazda w kwalifikacjach dała Polakowi trzecie miejsce na starcie, które kierowca BMW Sauber utrzymał przez cały wyścig.

Dziennik: Kubica znów się uśmiecha
Takiego Roberta Kubicy nie widzieliśmy od czerwca. Polak znów stanął na podium w wyścigu Formuły 1 i uśmiechał się szeroko. Polski kierowca w Grand Prix Europy na torze w Walencji zajął trzecie miejsce i nadal liczy się w walce o mistrzostwo świata.

Rzeczpospolita: Kubica piąty raz na podium
Po serii czterech nieudanych wyścigów Robert Kubica w Walencji był trzeci. Szybciej od niego pojechali tylko Felipe Massa i Lewis Hamilton.

Gazeta Krakowska: Robert Kubica trzeci w Grand Prix Europy
Na przepięknie położonym nowym torze Formuły 1 w portowej dzielnicy hiszpańskiej Walencji przeżywaliśmy w niedzielę wspaniałe chwile. Robert Kubica od początku kapitalnie jechał między ciasnymi szykanami złożonego z aż 25 zakrętów Valencia Street Circuit i zajął trzecie miejsce w Grand Prix Europy.

Super Express: Robert wrócił na podium
Nareszcie! Na tę chwilę czekał od 11 tygodni, od zwycięstwa w Kanadzie. W wyścigu o Grand Prix nasz kierowca znów stanął na podium.

Dziennik Polski: Trzeci - od startu do mety
Krakowianin Robert Kubica nie dał sobie wydrzeć miejsca na podium w Walencji. W wyścigu o Grand Prix Europy najszybszy był Brazylijczyk Felipe Massa.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »