Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Sporty zimowe arrow Małysz bez formy?
Małysz bez formy? Drukuj Email
29.08.2008.
 - Nie obserwowałem ostatnich treningów Małysza, ale jestem w stałym kontakcie z trenerem Łukaszem Kruczkiem. Wiem, że Adam wciąż popełnia błędy techniczne, ale na tym etapie to normalne - powiedział prezes PZN, Apoloniusz Tajner. - Małysz rozpoczął przecież treningi później niż pozostali zawodnicy. Poza tym także sporo w międzyczasie odpoczywał. On nie może być latem za bardzo eksploatowany i dlatego startował dotąd tylko w niemieckim Hinterzarten. Być może wystąpi także w ostatnich zawodach LGP w Libercu, ale nie jest to jeszcze przesądzone - dodał Tajner.

- Małysz nie jest na tym samym etapie przygotowań co pozostali skoczkowie. Dlatego też może najwyżej uplasować się w pierwszej dziesiątce. Jest teraz po prostu w słabszej formie i mnie to cieszy, bo wszystko idzie zgodnie z przygotowaniami. Adam ma być w superformie zimą. Celem są przyszłoroczne mistrzostwa świata oraz igrzyska w Vancouver w 2010 roku. Letnie zawody są tylko środkiem do realizacji tych celów. Niech kibice nie wyciągają pochopnych wniosków po konkursach w Zakopanem.

(onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron