Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Kubica zapewnia: to będzie jeden z najlepszych wyścigów
Kubica zapewnia: to będzie jeden z najlepszych wyścigów Drukuj Email
31.08.2008.
 - Moim zdaniem to będzie jeden z najlepszych wyścigów w tym sezonie - mówi przed GP Belgii kierowca BMW Sauber, Robert Kubica.

- W Belgii jest wyjątkowy tor z wieloma szybkimi zakrętami, które każdy kierowca może pokonać na swój sposób. Tor jest długi i bardzo podstępny. Decydującym czynnikiem o końcowym sukcesie może okazać się pogoda. Podczas wyścigu w Belgii zdarza się, że w jednym sektorze jest sucho, a w następnym może padać deszcz - już nie mogę doczekać się startu - mówi Robert Kubica.

GP Belgii na torze Spa-Francorchamps odbędzie się w następną niedzielę.

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron