Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow PLH: nowy sezon czas zacząć
PLH: nowy sezon czas zacząć Drukuj Email
02.09.2008.
 We wtorek wyjazdowym pojedynkiem z TKH Toruń hokeiści mistrza Polski ComArch Cracovii zaczynają nowy sezon ligowy 2008/2009 - pisze "Dziennik Polski".

Termin meczu przyspieszono z uwagi na start "Pasów" w Pucharze Kontynentalnym, ale teraz okazało się, że turniej pucharowy odbędzie się o tydzień później i przesunięcie meczu z TKH było niepotrzebne. Ale torunianie stwierdzili, że mają już dopięte przygotowania organizacyjne do meczu, sprzedane bilety, w tej sytuacji PZHL nakazał grać.

sport.onet.pl (Dziennik Polski)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron