Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Sporty zimowe arrow Trwa "odtruwanie" Małysza
Trwa "odtruwanie" Małysza Drukuj Email
02.09.2008.
 Zdaniem Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, odrodzenie Adama Małysza jest jak najbardziej możliwe - czytamy w "Super Expressie".

- Jego parametry fizyczne są na najwyższym poziomie, teraz trzeba je tylko przełożyć na technikę skoku. A o końcu kariery Adama w ogóle nie ma mowy. Jego organizm jest wciąż bardzo świeży - powiedział Tajner.

- Adam jest na etapie... "odtruwania" po czterech latach ciężkiej pracy. U Heinza Kuttina dominowały ćwiczenia siłowe, a u Hannu Lepistoe skoczkowie oddawali tysiące wieloskoków. Teraz Adam i kadra pracują zupełnie inaczej. Nawet mają problemy z zagospodarowaniem wolnego czasu - dodał.

sport.onet.pl (Super Express)

 
następny artykuł »

Ranking stron