Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Party Poker Women' s World OpenII
Party Poker Women' s World OpenII Drukuj Email
04.09.2008.
 Najpiękniejsze kobiety, gwiazdy Hollywoodzkie, aktorki, piosenkarki i sportsmenki spotkają się w dniach 4-6 października w Londynie.
Wśród zaproszonych sław pokera i nie tylko będą:

Nominowana do Oscara amerykańska aktorka Jennifer Tilly która jest także posiadaczką słynnej nagrody pokerowej WSOP bransolety.
Inna znana piękność, odtwórczyni postaci w filmie American Pie, Shannon Elizabeth także będzie mogła udowodnić że dojście do finału NBC Hades-Up Chaampions nie jest tylko przypadkiem.
Swój przyjazd zapowiedziały także znane zawodniczki pokera zawodowego:
Xuyen  Pham o pseudonimie „Bad Girl”, była zdobywczyni PartyPoker World Open Pippa Flanders, European Ladies Champion Jackie Meecham oraz nowa gwiazda pokera Agnieszka Rylik.
Pula nagród wyniesie 50 000 dolarów.

 


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron