Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.

Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.

Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).

Strona główna arrow Formuła 1 arrow Prasa: katastrofa, złość Kubicy, kara dla Hamiltona
Prasa: katastrofa, złość Kubicy, kara dla Hamiltona Drukuj Email
08.09.2008.
 Robert Kubica zajął 6. miejsce w Grand Prix Belgii na torze Spa-Francorchamps. Wyścig był bardzo dramatyczny. Błąd popełnili mechanicy Polaka. Po emocjonującej końcówce pierwszy linię mety minął Lewis Hamilton, jednak decyzją sędziów Brytyjczyk stracił zwycięstwo na rzecz Felipe Massy.

Oto tytuły z dzisiejszej prasy:

Przegląd Sportowy: Kubica dojechał szósty na złość mechanikom
Po emocjonującym wyścigu w GP Belgii Robert Kubica zajął szóste miejsce i awansował na trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej. Mimo to po wyścigu Polakowi było daleko do radości. Na jednym z pit stopów przewód tankujący nie chciał wejść na swoje miejsce przez co nasz kierowca stracił około 5 sekund.

Sport: Kubica szósty
Tankowanie bolidu Roberta Kubicy na 33. okrążeniu trwało kilka sekund za długo. Katastrofa!

Gazeta Wyborcza: Kara Hamiltona, złość Kubicy, a zwycięstwo Massy
Lewis Hamilton wymodlił deszcz, w pasjonującej końcówce pokonał Raikkonena, ale został ukarany za niedozwolony manewr, więc zwycięzcą został Massa. Robert Kubica nie krył złości: - w trakcie drugiego tankowania straciłem podium.

Rzeczpospolita: Deszcz w roli głównej
Robert Kubica był szósty, ale w klasyfikacji kierowców awansował na trzecie miejsce. Po karze dla Lewisa Hamiltona zwyciężył Felipe Massa.

Dziennik: Kubica szósty w GP Belgii
Robert Kubica miał dużo szczęścia w Grand Prix Belgii. Przez mechaników spadł na ósmą pozycję, ale w końcówce awansował na szóste miejsce. Zwycięzcą został ogłoszony Felipe Massa, choć linię mety jako pierwszy minął Lewis Hamilton. Sędziowie FIA zdecydowali się jednak ukarać Brytyjczyka karą 25 sekund za nieprzepisowe wyprzedzanie i zepchnęło go to na trzecie miejsce.

Życie Warszawy: Kubica zły na team BMW
– BMW pomaga Heidfeldowi. Mnie nie – narzekał Polak po zajęciu szóstego miejsca w GP Belgii. Wygrał Felipe Massa. Co sprawiło, że nasz kierowca tak ostro zaatakował swój zespół? Jego drugi pobyt w pit stopie trwał aż 12 sekund. Przez to Kubica stracił szanse na wejście do pierwszej trójki.

Super Express: Dramatyczny wyścig, średni Kubica
Robert Kubica zajął szóste miejsce w Grand Prix Belgii. Wygrał Felipe Massa po tym, jak Lewis Hamilton został ukarany 25 sekundową karą. Wyścig miał dramatyczny przebieg.