Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Motosport arrow "On kiedyś spowoduje tragedię na torze"
"On kiedyś spowoduje tragedię na torze" Drukuj Email
15.09.2008.
 - Nie mogłem sobie poradzić wobec ataku Nickiego Pedersena. Duńczyk jest momentami szalony i niebezpieczny. On w końcu spowoduje jakąś tragedię na torze, a chyba nie o to chodzi - wspomina Tomasz Gollob sobotnie wydarzenia podczas GP Polski.

- Moje trzecie miejsce na podium? To sukces. Jak rozpoczynałem zawody, to chciałem być w finale. Jak już się tam znalazłem, to myślałem o podium. Wymarzyłem sobie to trzecie miejsce - dodaje polski żużowiec.

sport.onet.pl (Przegląd Sportowy)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron