Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Kubica walczy o podium, może nawet o mistrza
Kubica walczy o podium, może nawet o mistrza Drukuj Email
17.09.2008.
 - Czekam na pomoc zespołu, bo walczę o podium w klasyfikacji na koniec sezonu - mówił przed Grand Prix Włoch Robert Kubica. Po tym wyścigu krakowianin ma jednak wciąż szanse - i to niemałe - na sięgnięcie nawet po najważniejszy laur Formuły 1.

Do końca sezonu pozostały cztery starty, więc zawodnicy mogą zdobyć maksymalnie 40 punktów. Jednak do prowadzącego w klasyfikacji generalnej Lewisa Hamiltona Kubica traci 14 "oczek" a drugie Felippe Massy 13. Czy to dużo? Rok temu Kimi Raikkonen na cztery wyścigi przed końcem sezonu tracił do Hamiltona 18 punktów, a na dwa starty przed 17. Mimo to Finowi udało się zdobyć tytuł.

- To co zrobił wtedy Kimi pokazuje, że trzeba walczyć do samego końca. Właśnie to robię - mówi Kubica.

sport.onet.pl (Przegląd Sportowy)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron