Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Nowy problem Kubicy, Polak wykluczony z testów
Nowy problem Kubicy, Polak wykluczony z testów Drukuj Email
18.09.2008.
 Jedyny polski kierowca w Formule 1, Robert Kubica, miał brać udział w środowych testach Formuły 1 na torze w hiszpańskim Jerez. Start Polaka został jednak wykluczony a uniemożliwiły to problemy zdrowotne. Kubica dostał infekcji zęba.

Kubica w ostatnim czasie żalił się, że iż priorytety jego i zespołu zaczęły się różnić. - Czasami myślę, że to ja jestem szaleńcem, skoro cały czas chcę walczyć o mistrzostwo - powiedział otwarcie Polak. Od czasu wygranej Kubicy w Grand Prix Kanady zespół postanowił pomóc Heidfeldowi, który miał problemy z rozgrzewaniem opon i zawodził kwalifikacjach.

31-letni Niemiec przejechał pomiędzy GP Kanady a ostatnim wyścigiem na włoskiej Monzie 717 okrążeń testowych zaś Polak tylko 496. W tym tygodniu sytuacja miała się odwrócić - przez dwa dni w bolidzie BMW miał zasiadać tylko Kubica. Przeszkodził jednak choroba.

sport.onet.pl (PAP)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron