Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Trudny wybór Roberta Kubicy, krok w nieznane Polaka?
Trudny wybór Roberta Kubicy, krok w nieznane Polaka? Drukuj Email
22.09.2008.
 W kolejnym F1 sezonie Robert Kubica nie musi się wiązać z BMW Sauber. Umowa na przyszły sezon nie została jeszcze sfinalizowana, a Polak i jego team stoją na progu bardzo ważnych decyzji, które mogą mieć wielki wpływ na jego przyszłość.


W przyszłym sezonie przepisy F1 zmienią się tak bardzo, że układ sił może diametralnie się zmienić. Dlatego, jeśli Kubica zdecyduje się na odejście z niemieckiego zespołu, to będzie to krok w nieznane.

Nasz kierowca sam przyznaje, że wybór jest bardzo trudny. Polak także nie wie, kiedy zostanie ogłoszona decyzja, co do jego przyszłości: - Może jutro, a może za trzy miesiące – mówi Kubica.

sport.onet.pl (Przegląd Sportowy)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron