Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Motosport arrow Wielki starcie o najlepszego polskiego zawodnika
Wielki starcie o najlepszego polskiego zawodnika Drukuj Email
23.09.2008.
 Najprawdopodobniej w niedługim czasie dojdzie do wielkiego starcia o pozyskanie Tomasz Golloba. Do walki staną Stal Gorzów oraz Marma Rzeszów. W grę wchodzi kontrakt wart ponad 2 miliony złotych!


Stal już przymierza się do przedłużenia kontraktu z Gollobem, na tych samych warunkach co dotychczas (około 1,8 mln złotych). W Gorzowie boją się tylko tego, że szyki może im pomieszać Marta Półtorak, prezes Marmy Rzeszów.

Rok temu Stal i Marma stoczyły ostrą walkę o Golloba. Teraz wszystko wskazuje na to, że ponownie dojdzie do wielkiego starcia o zawodnika.

sport.onet.pl ("Dziennik")

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron