Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Sporty zimowe arrow Skocznia w Wiśle-Malince treningowym bublem?
Skocznia w Wiśle-Malince treningowym bublem? Drukuj Email
25.09.2008.
 Skocznia narciarska w Wiśle-Malince kosztowała 47 milionów złotych. Miała stanowić alternatywę dla Wielkiej Krokwi w Zakopanem. To właśnie na skoczni w Wiśle-Malince miałyby się odbywać także zawody Pucharu Świata. Okazuje się jednak, że droga do tego jest daleka - pisze "Przegląd Sportowy".

Istnieje bowiem spore ryzyko, że obiekt zostanie nadającym się tylko do treningów i organizacji nieistotnych zawodów bublem.

Z nowej skoczni nie jest zadowolony nawet sam Adam Małysz, a przecież obiekt nosi jego imię. Dodatkowo nasz najlepszy skoczek w historii przyznaje, że region nie jest gotowy do tego, by organizować tu zawody rangi Pucharu Świata.

sport.onet.pl (Przegląd Sportowy)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron