Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Przełom w BMW Sauber - Kubica ma być mistrzem świata
Przełom w BMW Sauber - Kubica ma być mistrzem świata Drukuj Email
25.09.2008.
 Mario Theissen zadeklarował, że Robert Kubica może liczyć na pełne wsparcie zespołu w ostatnich czterech wyścigach sezonu. Szef BMW Sauber zdaje sobie sprawę, że Polak ma szanse na tytuł mistrza świata - to jest celem niemieckiego zespołu.

Polak wierzy, że słowa Theissena znajdą odzwierciedlenie już w najbliższym wyścigu o GP Singapuru. Tym bardziej, że szef BMW pierwszy raz tak otwarcie deklaruje pomoc dla naszego zawodnika. Niemiec liczy także, że Kubica zostanie w zespole na następny sezon.

sport.onet.pl (Przegląd Sportowy)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron