Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Kubica: jestem zadowolony, ale tylko z wyniku
Kubica: jestem zadowolony, ale tylko z wyniku Drukuj Email
27.09.2008.
 Robert Kubica zajął czwarte miejsce w kwalifikacjach do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Singapuru. - Jestem zadowolony z pozycji startowej, ale trochę mniej z balansu bolidu i tego, jak sprawują się opony - powiedział polski kierowca.

- Miałem problemy z trakcją, a podczas ostatniego szybkiego okrążenia straciłem trochę czasu w pierwszym sektorze. Przyczepność nie była tak dobra, jak być powinna. Samochód jest tutaj bardzo wrażliwy na zmiany temperatury opon i ciśnień - powiedział Kubica.

- Czeka nas bardzo długi i bardzo ciężki wyścig. Musimy przejechać 61 okrążeń na bardzo wymagającym, wyboistym torze. Kluczowa będzie praca opon i ich zużycie. Mam nadzieję, że nie będziemy z tym mieli większych problemów i będę mógł utrzymywać wysokie tempo - dodał polski kierowca BMW Sauber.

sport.onet.pl  (Pit stop.F1.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron