Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Motosport arrow Gollob: sędzia się pomylił
Gollob: sędzia się pomylił Drukuj Email
29.09.2008.
 - Sędziemu zabrakło konsekwencji. Wykluczył mnie, choć wcześniej miały miejsce podobne akcje i reagował inaczej. Atakowałem czysto, bo wchodziłem w zakręt swoim torem jazdy. Nikogo nie wywiozłem, nikomu nie przeszkodziłem - powiedział po GP Włoch Tomasz Gollob, który w półfinale zawodów został przez sędziego wykluczony.

- Jason Crump upadł, dlatego, że położył swój motocykl na moim. Zwietrzył okazję. Przede wszystkim jednak sędzia się pomylił. Takie jest moje zdanie. I czuję się z tym źle, bo być może została mi zabrana szansa na zdobycie w tym roku medalu mistrzostw świata - dodał Gollob.

- Greg Hancock ma dwa punkty przewagi. Zapewniam, że będę walczył do końca. Szkoda tylko, że mój plan nie wypalił. Bardzo liczyłem na to, że po zawodach w Bydgoszczy i Lonigo wypracuję cztery, albo pięć punktów przewagi nad Amerykaninem. Niestety, to on ma o dwa punkty więcej i przed zawodami w Gelsenkirchen jest w lepszej sytuacji - ocenił polski żużlowiec.

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron