Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow F1: morderczy wysiłek dla kierowców
F1: morderczy wysiłek dla kierowców Drukuj Email
30.09.2008.
 - Nie muszę brać prysznica - żartował tuż po kwalifikacjach Robert Kubica, przemoczony do suchej nitki, choć w sobotę wcale nie padało. W niedzielę, po dwóch godzinach jazdy po niezwykle wyczerpującym, wyboistym torze w Singapurze wszyscy kierowcy byli wycieńczeni.

- Chodzi nie tyle o siłę fizyczną, co koncentrację - tłumaczył David Coulthard. - Jedno okrążenie tutaj wymaga tyle energii, co dwa kółka w Monako - mówił Lewis Hamilton.

Jazda po sztucznie oświetlonym, pełnym nierówności i źle zaprojektowanych tarek torze wycieńczała zawodników psychicznie.

sport.onet.pl (Przegląd Sportowy)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron