Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Zbytnia szybkość przeszkadza mistrzom Polski
Zbytnia szybkość przeszkadza mistrzom Polski Drukuj Email
02.10.2008.
 Hokeistom Comarch Cracovii, aktualnym mistrzom Polski, zaczyna przeszkadzać w gromadzeniu punktów... zbytnia szybkość. Nie chodzi bynajmniej o jazdę na łyżwach, ale o znalezienie się na lodzie (czyli przeskakiwanie przez bandę) - pisze "Gazeta Krakowska".

W Sanoku dwukrotnie hokeiści Rudolfa Rohaczka znaleźli się w sześciu na tafli i po karach technicznych stracili bramki. Tak też było w poprzednim spotkaniu.

- To zaczyna być problemem - martwi się Rudolf Rohaczek. - Będziemy musieli poważnie o tym porozmawiać, gdyż straty z tego powodu są duże. Wiem, że przyczyną jest chęć jak najszybszego "wejścia" do gry, ale naprawdę trzeba uważać by nie osłabić drużyny.

sport.onet.pl (Gazeta Krakowska)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron