Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Sporty zimowe arrow Skoki: koniec zawodów PŚ w Zakopanem?
Skoki: koniec zawodów PŚ w Zakopanem? Drukuj Email
02.10.2008.
 W miniony weekend skocznia w Wiśle przeszła chrzest bojowy. Rozegrano na niej letnie mistrzostwa Polski. Oczywiście, wiele rzeczy wymaga jeszcze dopracowania, mimo to cały czas pojawia się pomysł organizacji w Beskidzie Śląskim zawodów Pucharu Świata.

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner, zapewnia jednak, że nikt niczego w pośpiechu nie będzie robił.

- Przez dwa, trzy lata trzeba będzie organizować po kilka mniejszych imprez w sezonie, by wszystkie kwestie organizacyjne zostały dopracowane perfekcyjnie. I wtedy można zacząć myśleć dalej - powiedział Tajner.

- Powstanie skoczni było zapowiadane już od dłuższego czasu. Nawet dyrektor PŚ, Walter Hofer, mówi, że dobrze byłoby już zmienić miejsce pucharowych zawodów w Polsce. Zanim jednak taj się stanie, związek musi mieć pewność , że te konkursy będą zorganizowane na najwyższym poziomie - dodał prezes PZN.

sport.onet.pl (Sport)

 
następny artykuł »

Ranking stron