Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Agnieszka gra w mistrzostwach Pań
Agnieszka gra w mistrzostwach Pań Drukuj Email
02.10.2008.
02. 10. rusza PartyPoker Women’s World Open II, turniej z udziałem 36 czołowych pokerzystek. Ze względu na jego rangę, śmiało można powiedzieć, że są to Otwarte Mistrzostwa Świata Kobiet. Przy zielonym stole nie zabraknie oczywiście Agnieszki Rylik. Women’s World Open II rusza w piątek 3 października i zakończy się w poniedziałek. Wpisowe do turnieju wynosi 3 tys. dolarów, tak więc łączna pula wynosi 108 tysięcy, z czego 50 tysięcy jest przeznaczone dla zwyciężczyni.

 

Lista startowa jest imponująca. Poza Agnieszką są na niej takie nazwiska jak Jen Mason, finalistka Late Night Poker Maria Demetriou, Xuyen Pham, zwyciężczyni World Open 2006 Pippa Flanders, była mistrzyni Europy Jackie Meecham, Katharine Hartree, aktorka Lucy Porter, Michelle Orpe, Shelley Rubenstein, Christine Klecz czy Stefanie Bergener.

 

Grać będzie też ubiegłoroczna triumfatorka Beverley Pace, żona aktora (i również pokerzysty) Normana Pace. Przed rokiem Pace w ostatecznej rozgrywce pokonała znakomitą Jen Mason i wróciła do domu bogatsza o 50 tys. dolarów.

 

Przy stoliku eliminacyjnym Agnieszka grać będzie z Lynne Beaumont, która ma za sobą start w cyklu Women Poker Tour, Pippą Flanders oraz z doświadczoną Xuyen "Bad Girl" Pham, mającą na koncie niejedno turniejowe zwycięstwo. Dwie pozostałe rywalki zakwalifikowały się przez internet.

 

Dla przypomnienia, kolejność przy finałowym stoliku Women’s World Open I w 2007 r.:

 

1. Beverley Pace (UK)   50 000 $

2. Jen Mason (UK)   22 000 $

3. Maria Demetriou (UK)   14 000 $

4. Bronwyn Campbell (Kanada)   10 000 $

5. Jackie Vaswani (UK)   7 000 $

6. Kara Scott (UK)   5 000 $
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron