Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow Dyrektor BMW Sauber: Kubica numerem jeden
Dyrektor BMW Sauber: Kubica numerem jeden Drukuj Email
03.10.2008.
 Robert Kubica będzie w pozostałej części sezonu liderem zespołu – tak przynajmniej zapowiada Willy Rampf, dyrektor techniczny BMW Sauber.

Stajnia z Hinwil zapowiada walkę do samego końca o tytuł mistrza świata. - Ciągle walczymy. Postaramy się wprowadzić w kolejnych wyścigach przynajmniej drobne modyfikacje i poprawki. Mamy nadzieję, że pomogą nam one zbliżyć się do czołówki. Nie jesteśmy daleko jako zespół, Robert, który jest naszym liderem, też nie ma dużej straty – stwierdził Willy Rampf.


sport.onet.pl (Pit stop.F1.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron