Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow BMW Sauber ogłosił skład na kolejny sezon TK/inf. własna /11:37 PAP Nick Heidfeld i Robert Kubica bę
BMW Sauber ogłosił skład na kolejny sezon TK/inf. własna /11:37 PAP Nick Heidfeld i Robert Kubica bę Drukuj Email
06.10.2008.
 Nick Heidfeld i Robert Kubica będą nadal kierowcami BMW Sauber w przyszłym sezonie Formuły 1 - taka informacje ogłosiła ekipa na swojej stronie internetowej.

Dla Niemca będzie to zatem czwarty sezon w tej stajni. Potwierdzono także, że kierowcą testowym będzie Austriak Christian Klien.

Kontrakt z Kubicą szefowie ekipy podpisali już wcześniej.
- Nick i Robert to mocna para kierowców, a Christian jest doświadczonym pilotem testowym - powiedział Mario Theissen, szef BMW Sauber.

Tym samym ucięte zostały wszelkie spekulacje, że miejsce Heidfelda w BMW Sauber zajmie dwukrotny mistrz świata Hiszpan Fernando Alonso.

Niemiec w przeszłości wielokrotnie mówił o tym, że tak naprawdę BMW Sauber stać będzie na walkę o tytuł mistrza świata w 2009 roku. Zespół osiągał jak dotychczas wszystkie wyznaczone cele na poszczególne sezony.

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron