Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Formuła 1 arrow F1: ogromna podwyżka dla Roberta Kubicy!
F1: ogromna podwyżka dla Roberta Kubicy! Drukuj Email
07.10.2008.
 Według nowego kontraktu z BMW Sauber Robert Kubica będzie zarabiał około 12 milionów euro za sezon. To ogromna podwyżka, bowiem wcześniej Polak zarabiał około 3 miliony...

W tym sezonie nasz rodak dostawał od BMW 3 miliony euro, zaś Nick Heidfeld aż 10 milionów. A przecież Robert regularnie osiąga znacznie lepsze wyniki niż jego partner (w kwalifikacjach w tym sezonie był lepszy 12 razy, a w wyścigach 10).

Trzeci w klasyfikacji generalnej Polak, po kolejnych świetnych występach, miał oferty z innych teamów, dlatego znaczna podwyżka nikogo nie dziwi.

sport.onet.pl (Super Express)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron