Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Motosport arrow Najlepszy polski zawodnik szuka klubu
Najlepszy polski zawodnik szuka klubu Drukuj Email
08.10.2008.
 Tomasz Gollob, najlepszy polski żużlowiec szuka klubu. Vasterwik, szwedzki klub Polaka, ma kłopoty. Jego długi wynoszą 700 tys. koron, co w przeliczeniu na naszą walutę daje około 250 tysięcy złotych.

Sponsorzy mają pokryć zaległości, ale trudno będzie działaczom byłego wicemistrza Eliteserien zatrzymać najlepszych zawodników. Dlatego Gollob szuka w Szwecji nowego pracodawcy.

- Tomek robi rozpoznanie rynku nie tylko dlatego, że Vasterwik jest w tarapatach - wyjaśnia Zdzisław Kolsut, polski menedżer działający w Szwecji. - Chodzi raczej o to, że już dość długo jeździł w tym zespole i teraz chce zmienić otoczenie. Zbieram dla niego oferty i jeśli zechce z nich skorzystać, to będzie mi miło - mówi Kolsut.

sport.onet.pl (Przegląd Sportowy)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron