Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Siatkówka arrow Inauguracja sezonu bez Zagumnego
Inauguracja sezonu bez Zagumnego Drukuj Email
08.10.2008.
 Bez Pawła Zagumnego rozegrany zostanie w piątek inauguracyjny mecz PlusLigi siatkarzy AZS UWM Olsztyn - Jadar Radom. Wicemistrz świata dochodzi do pełni sił po kontuzji kolana.

Jak poinformował zawodnik na swojej stronie internetowej uczęszcza już na treningi, rozgrzewa się i wykonuje lekkie ćwiczenia z piłką. Jednak nie ma jeszcze tyle sił, aby wystąpić w piątkowym meczu.

Paweł Zagumny, po powrocie z igrzysk w Pekinie, nie grał we wrześniu w barażowych, eliminacyjnych meczach mistrzostw Europy z Belgią.

Mecz AZS UWM z Jadarem rozpocznie pierwszą kolejkę PlusLigi. Pawła Zagumnego najprawdopodobniej zastąpi Jakub Oczko.

Kibice będą mogli zobaczyć Zagumnego na parkiecie w wyjazdowym meczu z J.W.Construction OSRAM AZS Politechniką Warszawską, który odbędzie się 17 października w stołecznej hali Arena Ursynów.

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron