Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Siatkówka arrow Tajny raport - były trener kadry wskazuje winnych
Tajny raport - były trener kadry wskazuje winnych Drukuj Email
08.10.2008.
 Marco Bonitta rozstając się kilka tygodni temu z kadrą obiecał, że przyśle do związku raport ze swojej dwuletniej pracy. Najwięcej uwagi trener poświęca IO w Pekinie i atmosferze w drużynie - informuje "Gazeta Wyborcza".

- Wiele zawodniczek skupiło się na swojej przyszłości, a w małym stopniu na rzeczywistych potrzebach drużyny - pisze w swoim raporcie Bonitta.

- Anna Barańska nie umiała zaakceptować roli rezerwowej, była źródłem nerwowej atmosfery, zwłaszcza u Glinki. Liktoras mentalnie zakończyła karierę jeszcze przed igrzyskami - kontynuuje Bonitta.
Właśnie te nazwiska najczęściej pojawiają się w raporcie Włocha - Anna Barańska, Małgorzata Glinka i Maria Liktoras.

sport.onet.pl 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron